ANDY WARHOL. EFTER. "Brillo Puf", puf.

903461. ANDY WARHOL. EFTER. "Brillo Puf", puf.

Quinze & Milan, Belgien, QM-skum med silketryk, også stemplet "Quinze & Milan". "Andy Warhol Foundation for the Visual Arts, inc.", sædehøjde ca. 40 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Andy Warhol (1928–1987)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besøg: 2.111