LEGETØJ, 5 stk, metalplade, 20. århundrede anden halvdel.

90298. LEGETØJ, 5 stk, metalplade, 20. århundrede anden halvdel.

Biler, fly og meget mere.

Slitage, lejlighedsvis skade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Biler, fly og meget mere.

Slitage, lejlighedsvis skade.

Antal besøg: 633