LARS LINDEN. Blandede medier.

LARS LINDEN. Blandede medier.
900608. LARS LINDEN. Blandede medier.

Komposition med tal, signeret, 60x62 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 689