SPISEMØBLER, bord + 4 stole, gustaviansk stil, 1900-tallet.

90044. SPISEMØBLER, bord + 4 stole, gustaviansk stil, 1900-tallet.

Bord og stole i gustaviansk stil. Stolene er betrukket med rødt betræk. Borddiameter 110 cm, højde 76 cm. 3 bordplader á 45 cm.

Brugsslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og ridser.

Antal besøg: 1.295