CARL KESSLER. Akvarel, Vinterlandskab, signeret.

896565. CARL KESSLER. Akvarel, Vinterlandskab, signeret.

"Bergkirche bei Davos" Billedmål 55 x 76,5 cm Mål med ramme 67,5 x 89 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.958