SKEPPSUR Schatz og BAROMETER, 20. århundrede.

89613. SKEPPSUR Schatz og BAROMETER, 20. århundrede.

Diameter 17 cm.
Barometer, højde ca. 44 cm.

Brugsslitage, ur mangler nøgle. Barometer med en revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 17 cm.
Barometer, højde ca. 44 cm.

Antal besøg: 783