SKÆNK, teaktræ, Danmark, 1950'erne/60'erne.

895736. SKÆNK, teaktræ, Danmark, 1950'erne/60'erne.

Interiør indrettet med hylder og bestikopbevaring, skydelåger og 4 skuffer, bredde 200 cm, dybde 48 cm, højde 120 cm.

Overfladeslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.289