CURT HILFON. Komposition i blåt, olie på lærred. Usigneret.

89546. CURT HILFON. Komposition i blåt, olie på lærred. Usigneret.

61 x 50 cm.

Oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

61 x 50 cm.

Oramad.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.328