VÆGLAMPE. Blå "Bumling", Atelier lanterne.

894735. VÆGLAMPE. Blå "Bumling", Atelier lanterne.

Diameter ca 18 cm.

Brugsslitage, der mangler en skrue i "topdækslet".

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 18 cm.

Västerdalarnas Auktionsbyrå
Antal besøg: 2.120