BARSKAB, teaktræ, 1950-60'erne.

893989. BARSKAB, teaktræ, 1950-60'erne.

Fineret med teaktræ. Drejeligt barmøbel med hylde og stativ, spejlbeklædt bagside. Bredde 112,5. Dybde 80. Højde 77 cm.

Brugsslitage, god stand.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, god stand.

Nøgle/nøgler findes

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 595