K WERNER. Olie på lærred, Vintervej, signeret.

893494. K WERNER. Olie på lærred, Vintervej, signeret.

Billedmål: 66 x 96 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål: 66 x 96 cm.

Brugstilstand.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 5.072