Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Kunst
Malerie
SVEN PERSSON. Strandscene, olie på lærred, signeret.
893149. SVEN PERSSON. Strandscene, olie på lærred, signeret.
ca 45x59 cm.
Vis hele teksten
Alders slid.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
ca 45x59 cm.
Vis hele teksten
Alders slid.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
2.458