ÅRHUNDREDE TABEL, 18/1900 tallet.

892671. ÅRHUNDREDE TABEL, 18/1900 tallet.

Højde 74 cm.
Længde 105.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 74 cm.
Længde 105.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 391