STOLE 1800-1900 tallet og Bureauspejl.

89257. STOLE 1800-1900 tallet og Bureauspejl.

Et par neo-rokoko, birk / rød plys. Kontorspejl elm / skåret krone, højde 56 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 688