891701. Sæt SØLV, 7 dele, ca. 264 g.
2 smørknive, rustfri/sølv, kattefod.Længde 20 cm, vægt 50g.
2 dessertknive, perlemor/sølvstempel, JB.S.
Længde 15 cm.Vægt 52,45g.
Gaffel og ske, sterlingsølv stemplet RUB90.
Længde henholdsvis 14,5 og 13 cm Vægt 29g og 23,88g Sølvske, Luleå, stilk 830 S. Længde 10 cm, vægt 9,40g.
Formentlig en del af et bøgetræ, kattefod, højde 7,5 cm, vægt 4,60g.
Samlermønt ingen anmærkninger.
Brugsslitage på andre dele.
Længde 15 cm.Vægt 52,45g.
Brugsslitage på andre dele.