FOLKE ANDRÉASSON. Akvarel.

FOLKE ANDRÉASSON. Akvarel.
891021. FOLKE ANDRÉASSON. Akvarel.

Landskab, signeret, 22x27 cm.

Have på.

Kunstner/designer

Folke Andréasson (1902–1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab, signeret, 22x27 cm.

Have på.

Kunstner/designer

Folke Andréasson (1902–1948)

Antal besøg: 543