BROR KRONSTRAND. Olie på lærred.

890931. BROR KRONSTRAND. Olie på lærred.

Portræt af Ilka Maria Vilhelmina Bolternstern. Signeret og dateret 1928. 65 x 55 cm.

Uvæsentligt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt slid.

Antal besøg: 1.124