GUSTAV ARNE. original litografi, signeret.

88958. GUSTAV ARNE. original litografi, signeret.

52 x 57 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gustav Arne (1925–2011)

Få foretaget en gratis vurdering!

52 x 57 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gustav Arne (1925–2011)

Antal besøg: 945