BOGREASE, gustaviansk stil, 20. århundrede.

88938. BOGREASE, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Hjørneskab med marquetry dekoration. Længde 65 cm, bredde 49 cm, højde 142 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.069