VÆGUR, RADIO og LOFTSLAMPE, 20. århundrede.

88711. VÆGUR, RADIO og LOFTSLAMPE, 20. århundrede.

Radio, Philips.
Højde på lampen ca 38 cm.

Brugsslitage, radio ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Radio, Philips.
Højde på lampen ca 38 cm.

Antal besøg: 496