SAMEKNIFE, signeret, Paul Larsson.

885490. SAMEKNIFE, signeret, Paul Larsson.

rensdyrhorn og læder, længde med skede 23 cm.

sædvanlig Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

sædvanlig Overfladeslitage.

Antal besøg: 2.414