DAVID WALLIN. Motiv fra Östra Stenby, Östergötland.

88515. DAVID WALLIN. Motiv fra Östra Stenby, Östergötland.

Olielærred klistret, 33x41 cm. Signeret og dateret 1956.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

David Wallin (1876–1957)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

David Wallin (1876–1957)

Antal besøg: 1.038