SAMEKNIFE, signeret, Peter Mathiesen.

884994. SAMEKNIFE, signeret, Peter Mathiesen.

rensdyrhorn og læder, længde med skede 26 cm.

sædvanlig Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

sædvanlig Overfladeslitage.

Antal besøg: 2.402