Sæt Kobber-o. messing genstande for det meste 20. århundrede.
88368. Sæt Kobber-o. messing genstande for det meste 20. århundrede.
Kaffekander, serveringssæt, 6 forme, 3 kander, 2 gynger, lille kande med låg i kobber. Vægplader, mejslet gryde, og 2 væglamper i messing. I alt 24 dele.
Brugsslitage, ingen vægbeslag til lanternerne følger.