Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vandbæreren. Olie på lærred. 1800-tallet. Uklar signatur.
88349. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vandbæreren. Olie på lærred. 1800-tallet. Uklar signatur.
36x52 cm.
Vis hele teksten
Krakelyrer.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
36x52 cm.
Vis hele teksten
Krakelyrer.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
696