Sæt LEKSAKER, mm, bla Tekno.

Sæt LEKSAKER, mm, bla Tekno.
88344. Sæt LEKSAKER, mm, bla Tekno.

Blandt andet pengekasser, Ken dukke med tøj, gård med dyr, orange miniradio ubrugt i original æske mm. Tekno VW, Ford Mustang og to lastbiler.

Slitage, skader, nogle biler malet, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.387