88197. BESTIK, nysølv, 97 dele, "Birgitta" 20. århundrede.
12 bordgafler 18 cm, 12 bordknive 21 cm, 12 spiseskeer 20 cm, 12 bordknive 18,5 cm, 12 spiseskeer 18 cm, 12 tallerkengafler 15 cm, 9 kaffeskeer, 2 + 4 smørknive, 6 mokkaskeer, sauceske,, kartoffelske, tærtekniv, kompotske.
Brugsslitage.