SAMEKNIV, birk, læder, monogram signeret, Gösta Andersson.

879122. SAMEKNIV, birk, læder, monogram signeret, Gösta Andersson.

Monogram signeret GA på både skaft og skede. Birkeskaft og skede, skåret dekoration i form af blandede kanter. Stålklinge, længde 12,5 cm. Samlet længde 32 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.357