AUTOGRAF, "Wayne Gretzky".

AUTOGRAF, "Wayne Gretzky".
879050. AUTOGRAF, "Wayne Gretzky".

Signeret fotografi, totalmål 50x35 cm.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage.

Antal besøg: 534