Kommode, med intarsia, 20. århundrede.

87883. Kommode, med intarsia, 20. århundrede.

Bredde 48 cm Dybde 29 cm Højde 65 cm.

Skader, slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skader, slitage.

Antal besøg: 770