ENAMEL, 5 dele, Kockums, 20. århundrede.

87769. ENAMEL, 5 dele, Kockums, 20. århundrede.

Hvid og grøn emalje. Stemplet.

badekar. Længde 41 cm.
Spand. Højde 31 cm.
Gryde. Højde 20 cm.
Håndvask. Diameter 32 cm.
Håndvask. Diameter 27 cm.

Lejlighedsvis skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

badekar. Længde 41 cm.
Spand. Højde 31 cm.
Gryde. Højde 20 cm.
Håndvask. Diameter 32 cm.
Håndvask. Diameter 27 cm.

Lejlighedsvis skader.

Antal besøg: 889