ANDERS RYDBERG. Olie på Panel.

877010. ANDERS RYDBERG. Olie på Panel.

Västerås slot, tegn o dato -46. 80x78 Signeret Rydberg. 80x78 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.332