LÆNESTOL, med hjul, 1 par, læder.

875773. LÆNESTOL, med hjul, 1 par, læder.

Sædehøjde 38, ryghøjde 80, bredde 80, dybde 75 centimeter.

Brugsslitage, 1 hjul mangler (fungerer godt alligevel).

Få foretaget en gratis vurdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.223