Kommode, første halvdel af det 20. århundrede.

87255. Kommode, første halvdel af det 20. århundrede.

Birk. Hvælvet front. Seks skuffer. Længde 93, bredde 52, højde 73 cm.

Brugsslitage, pletter på skiven, et knækket håndtag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 808