PIEDESTAL MED GRYDE OG FODKLÆDE.

87206. PIEDESTAL MED GRYDE OG FODKLÆDE.

Piedestal med gryde, porcelæn, Italien. Samlet højde ca 82 cm.
Fodskammel, forgyldt, broderet sæde.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.783