SKÆNK, teaktræ, 1960'erne.

SKÆNK, teaktræ, 1960'erne.
871501. SKÆNK, teaktræ, 1960'erne.

Umarkeret. Sorte ben.
Længde 156, bredde 45, højde 105 cm.

Brugsslitage og mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Umarkeret. Sorte ben.

Antal besøg: 615