LEONARD GYLLENBORG. Gouache.

LEONARD GYLLENBORG. Gouache.
871157. LEONARD GYLLENBORG. Gouache.

"Manden med Lammet". Signeret og dateret 1959.
78x65 cm.

Mindre Overfladeslitage Glas fås uden ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

78x65 cm.

Antal besøg: 1.840