NÅLEHUS, 3 stk, samisk arbejde, sign.

869945. NÅLEHUS, 3 stk, samisk arbejde, sign.

Rensdyrhorn og læder. Anders Sunna, Lars Levi Sunna, Nils Johan Labba, længde på nålehusdelen ca 10 - 15 cm.

sædvanlig Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

sædvanlig Overfladeslitage.

Antal besøg: 933