SPEJL, forgyldt og bronze, rokoko stil 20. århundrede.

86977. SPEJL, forgyldt og bronze, rokoko stil 20. århundrede.

Dekoration af muslingeformationer og blomster. Højde 123 cm.

Forgyldning med slitage og mindre tab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 799