CASSONE / KISTA, Sydeuropa 1600-/1700-tallet.

86969. CASSONE / KISTA, Sydeuropa 1600-/1700-tallet.

Eg med udskåret indretning. Længde 155 cm.

Låse mangler, revner, renoveret og suppleret.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.438