SAMME KNIV, signeret AN, Anders Niska.

869166. SAMME KNIV, signeret AN, Anders Niska.

horn, træ og læder, længde med skede 24 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.242