SKAB, rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

86916. SKAB, rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

Brunbejdset birk og rod. Profileret front med fire skuffer og skabe. Interiør med hylder og bestikskuffer. Længde 141, bredde 52, højde 178 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 998