LUFTGEVÆR, Predom Lucznik.

LUFTGEVÆR, Predom Lucznik.
868386. LUFTGEVÆR, Predom Lucznik.

4,5 mm lavet i Polen.

Alder og Brugsslitage, skader, overfladerust Passer løst i stemplet, bagsynet bøjet Arbejdet ved katalogiseringstidspunktet. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

4,5 mm lavet i Polen.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 5.534