868386. LUFTGEVÆR, Predom Lucznik.
4,5 mm lavet i Polen.
Alder og Brugsslitage, skader, overfladerust Passer løst i stemplet, bagsynet bøjet Arbejdet ved katalogiseringstidspunktet. Der ydes ingen funktionsgaranti.