EN SAMLING AF DANSKE MODESmykker efter penge.

867221. EN SAMLING AF DANSKE MODESmykker efter penge.

Bestående af en modekjolering med forgyldt panel, signeret Monies, fingerstørrelse P 1/2, i original Monies-pung; et par geometriske ørevedhæng med farvede kohorn, med clips, signeret Monies, 15,9 cm lang, i Monies-poser; og en kobbergraderet cirkulær halskæde, med sorthamret finish, i Monies-pung; og to graduerede træperlehalskæder, begge med en Monies-pung.

Varerne har let overfladebeklædning i overensstemmelse med alder og brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dreweatts Online
Antal besøg: 2.075