KOBBERGENSTANDE 2 stk, 1800/2000 årh.

867113. KOBBERGENSTANDE 2 stk, 1800/2000 årh.

højde 22 cm, diameter 16 cm, højde 25 cm, bredde 30 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 309