TABEL, "Ellipse", Bruno Mattson.

865992. TABEL, "Ellipse", Bruno Mattson.

Længde 170 cm Bredde 85 Højde 52,5.

Brugsslitage. Bordplade med mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.076