VÆGUR, forgyldt, dekoreret med delfiner, 20. århundrede.

86517. VÆGUR, forgyldt, dekoreret med delfiner, 20. århundrede.

Vægur, højde ca. 40 cm.

Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægur, højde ca. 40 cm.

Ikke gennemgået.

Antal besøg: 989