ALBERT LARSSON. BORD, teak, messing, "Alberts bord", Alberts, Tibro.

863879. ALBERT LARSSON. BORD, teak, messing, "Alberts bord", Alberts, Tibro.

Teaktræ. Tredelt søjlebund af messing. Diameter 40. Højde 48 cm.

Mærker, ridser, tørre revner, brugs-/aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.663