HERRE BANDSUR, Longines, Automatic Ultra Cron.

863367. HERRE BANDSUR, Longines, Automatic Ultra Cron.

Guld på stål.
Urskive i sølv med sorte stregindekser og datovisning.
Urkasse diameter 35 mm.

Brugsslitage. Glas med mindre ridser. Funktion ved kontrol, men der gives ingen garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Guld på stål.
Urkasse diameter 35 mm.

Antal besøg: 986