SOFA, Samspel, Carl Malmsten, midten af det 20. århundrede.

861815. SOFA, Samspel, Carl Malmsten, midten af det 20. århundrede.

Længde ca 155 cm, ryghøjde 83 cm.

Brugsslitage. Pletter, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 918